O společnosti Arco design.cz, s.r.o.

Fotografie dílny

Jsme středně velká firma zabývající se výrobou moderního nábytku, komplexním zařizováním interiérů a rekonstrukcí koupelen (bytových jader v panelových domech).

Sortiment nábytku zahrnuje jak nabídku kuchyňských linek pro individuální zákazníky (ve vlastním kuchyňském studiu), tak sériovou výrobu kuchyňských linek pro stavební společnosti a investory.

Fotografie dílny

Dále se zabýváme výrobou ostatního bytového nábytku (vestavěné skříně, předsíňové stěny, obytné stěny, knihovny, apod.) včetně architektonických návrhů pro konkrétní prostor a konkrétního zákazníka.

V neposlední řadě zajišťujeme architektonické návrhy a rekonstrukce celých bytových jader v panelových a jiných obytných domech.

Samostatné části naší činnosti tvoří výroba kancelářského nábytku a nábytku pro zdravotnická zařízení.

Kam jdeme?

Ekologicky šetrný výrobek

Aktivně se zajímáme o moderní trendy ve vývoji nábytku vztahu k jeho designu, užitné hodnotě. Stále sledujeme vývoj cen materiálů a ostatních komponentů pro výrobu z hlediska cen a jejich kvality, abychom mohli našim zákazníkům nabídnout co nejširší škálu těchto komponentů za příznivou cenu.

ISO 9001

Po stránce technologie jsme vybaveni moderním výrobním zařízením, které splňuje veškeré požadavky na kvalitu zpracování našich výrobků. Současně se vstupem do EU usilujeme o získání certifikace ISO 9001 a získání ochranné známky Ekologicky šetrný výrobek.

Všechny námi používané materiály, komponenty a elektrospotřebiče splňují hygienické a ekologické předpisy.